• Piotrowski sam zrezygnował

Leszek Piotrowski nie jest już prezesem Polskiego Związku Bokserskiego. Złożył rezygnację, uprzedzając wniosek o odwołanie go z funkcji. Powód? Piotrowski mówi, że chodzi o brak możliwości współpracy z niektórymi wiceprezesami związku w zakresie gospodarki finansowej

27-05-2019 14:35
  • Klaybor: przyjechałem do Świecia, żeby pobić rekord trasy

Dwa rekordy trasy i ponad 800 biegaczy - z jednej strony w Biegu Rycerskim brali udział profesjonaliści walczący o każdą sekundę, z drugiej amatorzy, którym zależało przede wszystkim na sprawdzeniu własnych możliwości i dobrej zabawie. Szósta edycja tej imprezy przeszła do historii

24-05-2019 16:51
  • Jak nie wygrywając, zostać bohaterem Biegu Rycerskiego w Świeciu

- Strój był fajną odskocznią od zwyczajnych startów "na wynik". Zdjął ze mnie presję rywalizacji, a dał poczucie uczestniczenia w imprezie sportowo-familijnej - opowiada Marcin Klemański, który w tym roku nie mógł rywalizować w Biegu Rycerskim w Świeciu i zdecydował się pobiec w nim rekreacyjnie. W stroju Spider-Mana.

24-05-2019 12:45
  • Olimpia zasłużyła na piątkę

Ponad 400 zawodników rywalizowało w Parku Wodnym w Świeciu w zmaganiach pływaków o puchar burmistrza Świecia. Nie zawiedli reprezentanci Olimpii Świecie, zdobywając 15 medali i piąte miejsce w klasyfikacji drużynowej

23-05-2019 16:02
  • Na kijkach z Justyną Kowalczyk

Mimo upadku na trasie Gabriela Sulecka ukończyła pierwsze zawody Pucharu Polski na drugim miejscu. - Znieczulająco zadziałała adrenalina - żartuje.

22-05-2019 16:24
  • Szymon Wróbel drugi w kraju w zapasach!

Szymon Wróbel, wywalczył w Kielcach srebrny medal ogólnopolskiej olimpiady młodzieży kadetów w zapasach. Gdyby wygrał, miałby zapewniony udział w mistrzostwach Europy. Bez sukcesów ze Staszowa wróciły zawodniczki Wisły Świecie. Klaudia Zalewska zajęła siódmą lokatę, Natalia Radzio rywalizację zakończyła na miejscu 13-14

21-05-2019 16:24
  • Dominik Rubaj mistrzem!

Bardzo dobre zawody rozegrali warcabiści SIN Razem podczas mistrzostw województwa w warcabach 100-polowych.

20-05-2019 16:00
  • Biegnij. Biegnij, dasz radę. Półmaraton Grudziądz - Rulewo

Już po raz siódmy blisko 800 biegaczy pokonało ponad 20-kilometrową trasę, żeby uczcić pamięć Bronka Malinowskiego

19-05-2019 16:52
  • Dziś w numerze!

Wywiad z byłym ks. Andrzejem Srebrzyńskim, występującym w filmie braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" oraz relacja z ostatniej rozprawy wójta Krzysztofa M.

17-05-2019 10:00
  • Kamila i Sebastian na medal

Trzecie miejsca podczas mistrzostw Polski w zapasach seniorów zajęli reprezentanci Wisły Świecie Kamila Słomska i Sebastian Bąk. - Dwa medale na jednej imprezie tej rangi to historyczny sukces klubu - podkreśla Grzegorz Sikorski

13-05-2019 17:00