Sport - Czas Świecia

Sport

• Pobili się w Nowem, czyli Budo Cup 2019

W sobotę w Nowem na hali sportowo-widowiskowej odbył się VI Klubowy Turniej Sztuk Walki Buco Cup 2019.

04-12-2019 11:02
  • Nie ma mocnych na Dominika

Reprezentant SIN Razem, Dominik Rubaj, obronił w Markach tytuł mistrza Polski juniorów do lat 13. Wygrał wszystkie pojedynki

03-12-2019 15:06
  • Tomek szykuje się na Arnold Classic

W miniony weekend nasz trójboista siłowy z Laskowic Tomasz Miloch obronił tytuł mistrza Europy federacji WUAP w martwym ciągu. Trochę pomogło mu szczęście, bo główny do medalu rywal nie zaliczył ostatniego podejścia. Zawody traktował jednak jako trening przed najważniejszą imprezą w roku, jaką będą eliminacje do Arnold Classic

02-12-2019 14:41
  • Oliwia ze srebrem Pucharu Polski

Pięciarka Wdy Świecie Oliwia Czerwińska wywalczyła srebrny medal podczas Pucharu Polski kadetek. - Z jej występu jesteśmy bardzo zadowoleni. Na chwilę obecną dała z siebie sto procent możliwości - ocenia trenerka Jagoda Karge.

26-11-2019 12:32
  • Lniano punkt przed Świeciem

Zapaśnicy z Lniana zajęli 24. miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym dzieci i młodzieży, który odbył się w Osielsku. Jedyny medal wywalczyła jednak Kinga Zadworna z Wisły Świecie w kategorii wagowej 45 kg.

24-11-2019 12:08
  • Dobry występ karateków Shorin-Ryu

Sześć klubów rywalizowało w Pucharze Polski PUSKK Shorin-Ryu, który rozegrany został w Świeciu. Nasi zawodnicy wywalczyli 19 medali.

23-11-2019 14:56
  • Znamy mistrzów unihokeja

Podstawówki z Bukowca i Niewieścina zostały mistrzami powiatu w unihokeja w ramach Igrzysk Dzieci.

19-11-2019 15:59
  • Pływali na medal. Emilio na dwa

Dwa złote krążki wywalczył pływak Olimpii Świecie Emilio Szewczyk podczas zawodów "Pływam na medal", które rozegrane zostały w Toruniu. Na podium stawali jeszcze: Krzysztof Zwara, Maja Mądry, Blanka Chlewińska i Alicja Malecha.

18-11-2019 15:25
  • Dominik Rubaj grał na MMŚ

Dominik Rubaj, zawodnik SIN-u Razem Świecie, po raz kolejny zagrał z orzełkiem na piersi. Reprezentował nasz kraj w młodzieżowych mistrzostwach świata, które odbyły się w Turcji

16-11-2019 13:16