Przez niemal półtorej godziny Arkadiusz Niemirski przedstawił prezentację multimedialną. Zawierała ona elementy biograficzne autora, było również sporo materiałów o serii książek Zbigniewa Nienackiego „Pan Samochodzik ” i o kontynuatorach tejże serii oraz o 16 książkach „Pan Samochodzik i ”, które napisał Arkadiusz Niemirski. Można też było obejrzeć wiele dokumentów o działalności Niemirskiego w radiowej Trójce oraz jako dziennikarza muzycznego.
Mówił o tym, jak ważne jest mieć pasję, jak należy dążyć do spełnienia marzeń oraz ile radości daje ich realizacja. Podkreślał przy tym, jak ważna jest wiara w to, co się robi. Przykładem najjaskrawszym w jego karierze był fakt, że jest ogromnym fanem zespołu Procol Harum, którym zafascynował się w roku 1976, na rok przed jego rozpadem. Przez wiele lat marzył o tym, żeby zobaczyć na żywo jego koncert i marzenia się spełniły, gdy zespół reaktywował się w roku 1991. Od tamtego czasu jeździł na koncerty zespołu do wielu krajów (Europa Zachodnia, Stany Zjednoczone), był na ponad 30. Pisał z nich recenzje dla fanów do czasopism takich jak „Tylko Rock” oraz „Teraz Rock”.
Młodzi ludzie nie mieli zbyt wiele pytań do autora, ale na koniec spotkania ustawiła się duża kolejka po autografy.
AŁG, KP

Przez niemal półtorej godziny Arkadiusz Niemirski przedstawił prezentację multimedialną. Zawierała ona elementy biograficzne autora, było również sporo materiałów o serii książek Zbigniewa Nienackiego „Pan Samochodzik ” i o kontynuatorach tejże serii oraz o 16 książkach „Pan Samochodzik i ”, które napisał Arkadiusz Niemirski. Można też było obejrzeć wiele dokumentów o działalności Niemirskiego w radiowej Trójce oraz jako dziennikarza muzycznego. Mówił o tym, jak ważne jest mieć pasję, jak należy dążyć do spełnienia marzeń oraz ile radości daje ich realizacja. Podkreślał przy tym, jak ważna jest wiara w to, co się robi. Przykładem najjaskrawszym w jego karierze był fakt, że jest ogromnym fanem zespołu Procol Harum, którym zafascynował się w roku 1976, na rok przed jego rozpadem. Przez wiele lat marzył o tym, żeby zobaczyć na żywo jego koncert i marzenia się spełniły, gdy zespół reaktywował się w roku 1991. Od tamtego czasu jeździł na koncerty zespołu do wielu krajów (Europa Zachodnia, Stany Zjednoczone), był na ponad 30. Pisał z nich recenzje dla fanów do czasopism takich jak „Tylko Rock” oraz „Teraz Rock”.Młodzi ludzie nie mieli zbyt wiele pytań do autora, ale na koniec spotkania ustawiła się duża kolejka po autografy.AŁG, KP