Dzień Dziecka w Gajewie

rydzek
19.06.2014
A A A
Strażacy zaprezentowali akcję udzielania pomocy w ratownictwie drogowym

Strażacy zaprezentowali akcję udzielania pomocy w ratownictwie drogowym (Fot. Nadeslane)

Dzieci i ich rodzice z sołectwa Gajewo spotkali się na imprezie zorganizowanej przez sołtysa Witolda Krzemińskiego i Radę Sołecką

Dla uczestników spotkania przygotowano poczęstunek w postaci kiełbasek, boczku i szynki z grilla oraz żołnierskiej grochówki. Nie zabrakło również słodkości, waty cukrowej i smacznych lodów. Pociechy starsze i młodsze świetnie bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni. Atrakcją spotkania była wizyta strażaków z jednostek ochotniczych z Nowego i Rychławy, Bractwa Motocyklistów i konnej bryczki. Strażacy zaprezentowali akcję udzielania pomocy w ratownictwie drogowym zakończoną gaszeniem pojazdu.
Przez cały czas pikniku dzieci i ich rodzice podziwiać mogli najbliższą okolicę z kosza 30-metrowej drabiny mechanicznej. Motocykliści i strażacy przewozili dzieci swoimi jednośladami i samochodami bojowymi. Policjanci znakowali rowery. Były: przeciąganie liny, liczne zabawy i konkursy dla dzieci. W spotkaniu obok rodziców, ich milusińskich, przybyłych gości uczestniczyli również burmistrz Czesław Woliński, radni oraz sołtysi z gminy Nowe. Dzieci i dorośli bawili się świetnie, a pogoda dopisała. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu spotkania.
RED

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX