a razie instruktorzy w CK Zamek skupiają się na stworzeniu ramowego rozkładu zajęć dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych. - Najmłodszych zaprosimy na przedstawienie Studia Teatralnego z Krakowa Art.-Re - opowiada Andrzej Gapa, dyrektor CK Zamek w Nowem. - Będą również zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży.
Podczas zimowych wakacji będzie można obejrzeć przedstawienie nowskiego Teatru Lalek i Cieni „Baśniowy świat”. Nie zabraknie balu karnawałowego, przeplatanego wesołymi konkursami i zabawami. Natomiast 15 lutego, z okazji walentynek, CK Zamek zaprasza na wieczór ballad i romansów rosyjskich z Barbarą Kalinowską.
Pomimo że do Dni Nowego zostało jeszcze pół roku, już wiadomo, kto wystąpi jako gwiazda trzydniowego święta. - Na scenie amfiteatru zagra dla wszystkich zespół Dżem - informuje Andrzej Gapa.
Latem, wzorem lat ubiegłych, będzie Gala Disco Polo na wolnym powietrzu w amfiteatrze, a także kilka koncertów rockowych.
Natomiast dla tych co lubią nieco ambitniejszą muzykę nowski ośrodek przygotowuje koncerty jazzowe i blusowe. - Nawiązaliśmy współpracę z Łukaszem Gorczycą, który ściąga do nas gwiazdy światowego formatu - opowiada dyrektor Gapa. - Także zespoły zagraniczne może nieco mniej znane, ale przy których zarówno dorośli, jak i młodzież świetnie się bawią. Na przykład jesienią ubiegłego roku występował u nas irlandzki zespół Pat McManus Band, w Polsce może mniej znany, ale za granicą supportował takie gwiazdy rocka jak np. Deep Purple - dodaje.
Poza tym ośrodek będzie organizował stały zestaw imprez i konkursów, w tym m.in. recytatorskie.
Wszelkie atrakcje, jak również koncerty w CK Zamek, będą dla wszystkich za darmo.
Czy będą realizowane jakieś nowe projekty za unijne fundusze? - Myślimy nad tym - odpowiada Andrzej Gapa.
Jeśli zaś chodzi o remonty, w najbliższym czasie w ośrodku będzie wymiana kilku okien i drzwi.
KAR

Na razie instruktorzy w CK Zamek skupiają się na stworzeniu ramowego rozkładu zajęć dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych. - Najmłodszych zaprosimy na przedstawienie Studia Teatralnego z Krakowa Art.-Re - opowiada Andrzej Gapa, dyrektor CK Zamek w Nowem. - Będą również zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży.Podczas zimowych wakacji będzie można obejrzeć przedstawienie nowskiego Teatru Lalek i Cieni „Baśniowy świat”. Nie zabraknie balu karnawałowego, przeplatanego wesołymi konkursami i zabawami. Natomiast 15 lutego, z okazji walentynek, CK Zamek zaprasza na wieczór ballad i romansów rosyjskich z Barbarą Kalinowską. Pomimo że do Dni Nowego zostało jeszcze pół roku, już wiadomo, kto wystąpi jako gwiazda trzydniowego święta. - Na scenie amfiteatru zagra dla wszystkich zespół Dżem - informuje Andrzej Gapa. Latem, wzorem lat ubiegłych, będzie Gala Disco Polo na wolnym powietrzu w amfiteatrze, a także kilka koncertów rockowych. Natomiast dla tych co lubią nieco ambitniejszą muzykę nowski ośrodek przygotowuje koncerty jazzowe i blusowe. - Nawiązaliśmy współpracę z Łukaszem Gorczycą, który ściąga do nas gwiazdy światowego formatu - opowiada dyrektor Gapa. - Także zespoły zagraniczne może nieco mniej znane, ale przy których zarówno dorośli, jak i młodzież świetnie się bawią. Na przykład jesienią ubiegłego roku występował u nas irlandzki zespół Pat McManus Band, w Polsce może mniej znany, ale za granicą supportował takie gwiazdy rocka jak np. Deep Purple - dodaje.Poza tym ośrodek będzie organizował stały zestaw imprez i konkursów, w tym m.in. recytatorskie. Wszelkie atrakcje, jak również koncerty w CK Zamek, będą dla wszystkich za darmo. Czy będą realizowane jakieś nowe projekty za unijne fundusze? - Myślimy nad tym - odpowiada Andrzej Gapa. Jeśli zaś chodzi o remonty, w najbliższym czasie w ośrodku będzie wymiana kilku okien i drzwi. KAR