W zawodach wzięło udział 175 zawodników z blisko 20 klubów zrzeszonych w IMAF Polska. Rozgrywano konkurencje: karate, kobudo, kenjutsu, kick-boxing, jiu-jitsu.
Drużynowo w Mistrzostwach Polski w kata karate (kadet) złoto zdobyli: Reszka/Rocławska/Kuziemkowska. Natomiast srebro Kalitowski/Piskorski/Lipertowicz. A w kata kenjutsu (senior) złoty medal dostała drużyna Marcin Tylman / Kacper Śliwa.
Marcel Śliwa zdobył brąz w kata karate (chłopcy 8-9 lat).
Natomiast Anna Kuziemkowska złoto w kata karate (dziewczęta 8-9 lat), srebro w kategorii starszej (10-12 lat) i kolejne złoto w sport kenjutsu (7-9 lat).
Mieszko Reszka stanął na najwyższym podium w kata karate (młodzik), zdobył też srebro w sport kenjutsu.
W kata karate (13-15 lat) złoty medal dostała Beata Rocławska, srebrny Natalia Wiśniewska, a brązowy - Kamila Felczykowska.
W kata karate (14-15 lat) na najwyższym podium znalazł się Dawid Lipertowicz.
W kata karate (junior) złoto przypadło Kamilowi Kalitowskiemu, srebro Kacprowi Śliwie. Kacper zdobył też złoto w kata kobudo frestyle (senior), srebro w kata kenjutsu (senior) oraz brąz w sport kenjutsu (junior).
W kata karate (senior) złoto przypadło Ryszardowi Piskorskiemu.
W sport kenjutsu (chłopcy 7-9 lat) na najwyższym podium stanął Franek Tylman. Tak samo jak Kamila Felczykowska w sport kenjutsu (kadetki). W sport kenjutsu (kadet) Mateusz Klimek zdobył brąz, na trzecim miejscu była też Natalia Splitt (seniorki). Ponadto Dominika Radelska zajęła szóste miejsce w kata karate, Laura Szychowska - czwarte miejsce, a Nikola Kochmańska - szóste. Natomiast Paweł Chyła zajął piąte miejsce w kenjutsu sport.
RED

W zawodach wzięło udział 175 zawodników z blisko 20 klubów zrzeszonych w IMAF Polska. Rozgrywano konkurencje: karate, kobudo, kenjutsu, kick-boxing, jiu-jitsu. Drużynowo w Mistrzostwach Polski w kata karate (kadet) złoto zdobyli: Reszka/Rocławska/Kuziemkowska. Natomiast srebro Kalitowski/Piskorski/Lipertowicz. A w kata kenjutsu (senior) złoty medal dostała drużyna Marcin Tylman / Kacper Śliwa. Marcel Śliwa zdobył brąz w kata karate (chłopcy 8-9 lat). Natomiast Anna Kuziemkowska złoto w kata karate (dziewczęta 8-9 lat), srebro w kategorii starszej (10-12 lat) i kolejne złoto w sport kenjutsu (7-9 lat). Mieszko Reszka stanął na najwyższym podium w kata karate (młodzik), zdobył też srebro w sport kenjutsu. W kata karate (13-15 lat) złoty medal dostała Beata Rocławska, srebrny Natalia Wiśniewska, a brązowy - Kamila Felczykowska. W kata karate (14-15 lat) na najwyższym podium znalazł się Dawid Lipertowicz.W kata karate (junior) złoto przypadło Kamilowi Kalitowskiemu, srebro Kacprowi Śliwie. Kacper zdobył też złoto w kata kobudo frestyle (senior), srebro w kata kenjutsu (senior) oraz brąz w sport kenjutsu (junior). W kata karate (senior) złoto przypadło Ryszardowi Piskorskiemu. W sport kenjutsu (chłopcy 7-9 lat) na najwyższym podium stanął Franek Tylman. Tak samo jak Kamila Felczykowska w sport kenjutsu (kadetki). W sport kenjutsu (kadet) Mateusz Klimek zdobył brąz, na trzecim miejscu była też Natalia Splitt (seniorki). Ponadto Dominika Radelska zajęła szóste miejsce w kata karate, Laura Szychowska - czwarte miejsce, a Nikola Kochmańska - szóste. Natomiast Paweł Chyła zajął piąte miejsce w kenjutsu sport. RED