Głównym celem przedsięwzięcia pod nazwą I Noc w Szkole, którego hasło przewodnie brzmiało „Włącz się” była promocja placówki w środowisku lokalnym. W ramach akcji organizatorki, przy współpracy z Anną Suberlak z M BP w Nowem, Dorotą Kortas z GBP oraz Mieczysławem Kaleciakiem z ZHP Hufiec w Świeciu, zorganizowały warsztaty obejmujące zagadnienia survivalowe, artystyczne i komputerowo-czytelnicze. Następnie uczestnicy rozegrali turniej piłki siatkowej i zmierzyli swoje siły w zabawach sportowo-integracyjnych. Pierwszą część imprezy zakończono dyskoteką, którą poprowadził absolwent ZSP Wojciech Lipski.
Następnego dnia po porannej zaprawie i śniadaniu zaangażowano uczestników do wzięcia udziału w kolejnym turnieju sportowym. Zwieńczeniem przedsięwzięcia było uroczyste podsumowanie i wręczenie podziękowań wszystkim uczestnikom spotkania.
Organizatorami imprezy były Ewelina Wojtania i Izabela Glaza - nauczycielki z tej placówki.
RED

 

Głównym celem przedsięwzięcia pod nazwą I Noc w Szkole, którego hasło przewodnie brzmiało „Włącz się” była promocja placówki w środowisku lokalnym. W ramach akcji organizatorki, przy współpracy z Anną Suberlak z M BP w Nowem, Dorotą Kortas z GBP oraz Mieczysławem Kaleciakiem z ZHP Hufiec w Świeciu, zorganizowały warsztaty obejmujące zagadnienia survivalowe, artystyczne i komputerowo-czytelnicze. Następnie uczestnicy rozegrali turniej piłki siatkowej i zmierzyli swoje siły w zabawach sportowo-integracyjnych. Pierwszą część imprezy zakończono dyskoteką, którą poprowadził absolwent ZSP Wojciech Lipski.Następnego dnia po porannej zaprawie i śniadaniu zaangażowano uczestników do wzięcia udziału w kolejnym turnieju sportowym. Zwieńczeniem przedsięwzięcia było uroczyste podsumowanie i wręczenie podziękowań wszystkim uczestnikom spotkania.Organizatorami imprezy były Ewelina Wojtania i Izabela Glaza - nauczycielki z tej placówki.

RED