IV LIGA

Mecz 10. kolejki:
Chełminianka Chełmno - Grom Osie 7:0 (2:0)
Bramki:
Tomasz Grzelecki 3 (67., 78., 88.), Wojciech Ernest (13.), Piotr Kaczkowski (39.), Piotr Gross (74.), Dawid Piasecki (75.).
Grom: Kmiecik, Dusza (32. Osiński), Łytkowski, Środa, Graczyk, Miedziński, Warchoł (62. Siekirka), Miedziński, Korecki (73. Wasiak), Krzywicki, Kolmajer (55. Szymański), Piskorski.
Pozostałe wyniki 10. kolejki: Zawisza II Bydgoszcz - Mień Lipno 5:0, Flisak Złotoria - Krajna Sępólno Krajeńskie 6:1, Zdrój Ciechocinek - Sparta Brodnica 1:2, Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie 1:2, Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin 4:0, Gopło Kruszwica - Polonia Bydgoszcz 0:2, Pomorzanin Toruń - Promień Kowalewo Pom. 1:2.
Tabela IV ligi:
1. Sparta Brodnica            10      28     34-9
2. Chełminianka Chełmno 10      24     35-9
3. Lech Rypin                    10      20     37-14
4. Polonia Bydgoszcz        10      19     29-17
5. Zawisza II Bydgoszcz   10      19     23-12
6. Kujawianka Izbica Kujawska 10 19  25-17
7. Grom Osie                     10      16     20-26
8. Gopło Kruszwica           10       15     23-18
9. Piast Złotniki Kujawskie 10      14    17-20
10. Flisak Złotoria              10      13    12-18
11. Pomorzanin Toruń       10       11    21-26
12. Promień Kowalewo Pom. 9     10   11-15
13. Zdrój Ciechocinek        10        8    19-21
14. Krajna Sępólno Krajeńskie 9   4     14-37
15. Mień Lipno                   9          4     8-36
16. Szubinianka Szubin     9          0     8-41
Następny mecz 12-13 października: Grom Osie - Zdrój Ciechocinek w Osiu.

KLASA OKRĘGOWA

Olimpia II Grudziądz - Strażak/ Wda II Przechowo-Świecie 2:1 (0:0)
Bramka dla Wdy II:
Marcin Wanat (81)
Wda II/Strażak: Bukowski, Kęska, Jasik, S. Kot, Sitarek, Wanat, Szczęsny, Andrzejewski (70. Głąbicki), Kisiel (63. Adamka), Kardas, Kordowski.
Pierwsza część to mecz walki w środku boiska. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Start Pruszcz - Sokół Radomin 1:0 (1:0)
Bramka:
Eliasz Kasica (18)
Start: Góral, Nowakowski, Krzyżanowski, Linke, Reszka, Drews, Płotkowski, Ksica, Czarnowski, Karolak (82. Grobelniak), Podolski.
Wisła Nowe - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:0
Wisła:
Kamiński, Dropiński (65. Wojciechowski), Filip, Górski, Petla (80. Budziło), Chojnacki, Klimek (75. Gorczyński), Grajewski, Pokora, Sadowski (70. Rybiński), Marks.
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Serock 1:0 (1:0)
Pomorzanin:
Poraziński, Bogdziński, Russ, Semrau, Mikołaj Roman, Mateusz Roman, Sieradzki, Kowalski (70. Brzeziński), Zadworny, Górski, Włoch.
Tabela:
1. Olimpia II Grudziądz          10     24  25-9
2. Drwęca Golub-Dobrzyń      9      20   20-10
3. Rol.Ko Konojady                 9     19   17-5
4. Chemik Bydgoszcz            10    18   15-9
5. Mustang Ostaszewo          9     15   10-9
6. Unia Wąbrzeźno               10    15   10-17
7. Sokół Radomin                   9     11   14-16
8. Wisła Nowe                      10     11   18-23
9. Cyklon Kończewice             9    10    12-12
10. Gryf Sicienko                    9     10    20-26
11. Naprzód Jabłonowo Pom. 9    10    12-8
12. Strażak/Wda II Przechowo 9  9     16-17
13. Start Pruszcz                  10     9     13-17
14. Pomorzanin Serock           9     5     8-18
15. Legia Chełmża                  9     5     10-24
Następne mecze: Sokół Radomin - Wisła Nowe 12 października (sobota), godz. 15, Pomorzanin Serock - Start Pruszcz 12 października, godz. 16 w Serocku, Strażak/Wda II Przechowo - Chemik Bydgoszcz 13 października (niedziela), godz. 16 w Przechowie.

KLASA A

Tucholanka Tuchola - Tor Laskowice Pomorskie 3:8 (2:3)
Bramki:
Grzegorz Sułkowski 3 (22., 44., 60.), Sebastian Grajewski (20.), Grzegorz Zajchowski (50.), Bartosz Dąbrowski (75.), Łukasz Smolarz (85.), Mateusz Ligmanowski (90.).
KS Łochowo - Fala Świekatowo 3:0 (1:0)
Fala:
Kempa, Wierzbicki, Zakrzewski, Burchardt, Szczutkowski, Górny, Zieliński, Jędrzejczyk, Sijka (55. Kotlęga), Kucenko (60. Zawadzki), Setlak.
LKS Dąbrowa Chełmińska - Sparta Przysiersk 2:2 (1:1)
Tabela:
1. Tor Laskowice Pom.             9    25     40-6
2. KS Łochowo                         9    22     23-10
3. Czarni Nakło nad Notecią    9     21    31-15
4. BKS Bydgoszcz                    9     17    21-11
5. Grom Więcbork                    9     16    25-16
6. Sparta Przysiersk                9     14    16-13
7. Tucholanka Tuchola             9     13    32-23
8. Fala Świekatowo                 9     12    14-26
9. Victoria Koronowo                9     12    21-21
10. Kamionka Kamień Krajeński 9   10    13-19
11. Spójnia Białe Błota             9    10     15-16
12. Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 9 4    6-27
13. LKS Dąbrowa Chełmińska   9      4     9-35
14. Łokietek Wierzchucin Królewski
Następne mecze: Fala Świekatowo - LKS Dąbrowa Chełmińska 12 października (sobota), godz. 15.30 w Świekatowie, Tor Laskowice Pom. - Grom Więcbork 12 października (sobota), w Laskowicach, Sparta Przysiersk - BKS Bydgoszcz w Przysiersku.

KLASA B

Wyniki 7. kolejki: Korona Drzycim - LZS Kozielec 6:0, Sparta II Przysiersk - Wisła Gruczno 2:5, Czarni Lniano - Gwiazda Bukowiec 2:2, GLKS Dobrcz - Zryw wielki Lubień 1:4.
Tabela:
1. Gwiazda Bukowiec 6     14     16-8
2. Wisła Gruczno        6     12     19-14
3. Zryw Wielki Lubień 6     12     18-9
4. Eko-Mur Korona Drzycim 6 11 16-6
5. Tęcza Wiąg             7    11     18-11
6. Czarni Lniano         5     10     6-4
7. GLKS Dobrcz           6     6       4-10
8. Sparta II Przysiersk 6    4      10-17
9. LZS Kozielec           6     3       8-20
10. Start II Warlubie  6     1       7-23
Następne mecze 12-13 październik: LZS Kozielec - Zryw Wielki Lubień, Wisła Gruczno - Czarni Lniano, Eko-Mur Korona Drzycim - Sparta II Przysiersk. Pauza: GLKS Dobrcz, Gwiazda Bukowiec. 
JK