IV LIGA
Grom Osie - Kujawianka Izbica Kujawska 0:4 (0:3)
Bramki:
Bartczak (19.), Gawroński (42.), Lewandowski (43.), Laskowski (80.).
Grom: Kmiecik, Łytkowski, Krzywicki, Dusza (60. Kolmajer), Graczyk, Siekirka, Osiński, Miedziński, Szymański (70. Korecki), Wasiak, Piskorski (70. Kontny).
Pozostałe wyniki 13. kolejki: Polonia Bydgoszc - Zawisza II Bydgoszcz 2:1, Lech Rypin - Promień Kowalewo Pom. 3:1, Piast Złotniki Kujawskie - Pomorzanin Toruń 2:1, Sparta Brodnica - Gopło Kruszwica 2:0, Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka Szubin 2:1, Mień Lipno - Zdrój Ciechocinek 4:1, Flisak Złotoria - Chełminianka Chełmno 1:3.
Tabela IV ligi:
1. Sparta Brodnica            13     37        41-10
2. Chełminianka Chełmno 13     33        45-12
3. Lech Rypin                    13     29        46-17
4. Polonia Bydgoszcz        13     23        32-21
5. Zawisza II Bydgoszcz   13     23        27-15
6. Kujawianka Izbica Kujawska 13 23   31-20
7. Grom Osie                    13      20       25-31
8. Gopło Kruszwica           13      18      28-25
9. Piast Złotniki Kujawskie 13     18      22-25
10. Flisak Złotoria            13       17      14-21
11. Promień Kowalewo Pom. 12 13      15-21
12. Pomorzanin Toruń     13      12       23-32
13. Zdrój Ciechocinek      13      11       27-34
14. Krajna Sępólno Krajeńskie  12 7    20-47
15. Mień Lipno                 12      7        14-42
16. Szubinianka Szubin   12      1         9-46
KLASA OKRĘGOWA

Strażak/Wda II Przechowo Świecie - Start Pruszcz 4:0 (2:0)
Bramki:
Patryk Podolski (17. -samob.), Mateusz Andrzejewski (34.), Mateusz Kordowski (67.), Marcin Wanat (87.).
Strażak/Wda II: Bukowski, Pieniądz, Jasik, Sitarek,, Czyżniewski, Wanat, Szczęsny, Andrzejewski (83. Głąbicki), Kisiel (61. Talaśka), Kardas (79. Kęska), Kordowski.
Start: Góral, Nalaskowski, Podolski, Linke, Płotkowski, Karpiuk (46. Plewa), Czarnowski, Krzyżanowski, Drews (46. Kasica), Nalaskowski, Karolak.
Pomorzanin Serock - Cyklon Kończewice 2:1 (2:0)
Bramki dla Pomorzanina:
Maciej Zadworny (4.), Adam Semrau (38.).
Pomorzanin: Kobuśiński, Russ, Bogdziński, Szczygieł, Semrau, Skory, Mateusz Roman, Mikołaj Roman, Piętka, Włoch (82. Kowalski), Zadworny.
Mustang Ostaszewo - Wisła Nowe 1:1 (1:0)
Bramki:
Michał Niejadlik (45.) oraz Bartosz Gorczyński (85.).
Wisła: Kamiński, Dropiński (58. Wojciechowski), Filip, Górski, Klimek, Chojnacki, Koczur, Budziło (46. Gorczyński), Grajewski (77. Lipiński), Sadowski (68. Zakryś), Pokora.
Tabela:
1. Drwęca Golub-Dobrzyń    12     26    28-16
2. Olimpia II Grudziądz        12      25   27-12
3. Mustang Ostawszewo     12      22   15-12
4. Rol.Ko Konojady              12      22   19-8
5. Chemik Bydgoszcz           12     19   17-13
6. Naprzód Jabłonowo Pom. 12    19   22-11
7. Sokół Radomin                 12     17   25-22
8. Strażak/Wda II Przechowo 12  16   26-21
9. Gryf Sicienko                    12     16   26-30
10. Unia Wąbrzeźno            12     16   13-21
11. Wisła Nowe                    13     15   21-29
12. Cyklon Kończewice         12     13  18-18
13. Start Pruszcz                  13     12  18-25
14. Pomorzanin Serock         12      8   12-24
15. Legia Chełmża                12      5   11-36
Następne mecze 14. kolejki: Wisła Nowe - Strażak/Wda II Przechowo-Świecie 2 listopada (sobota), godz. 13 (w Nowem), Legia Chełmża - Pomorzanin Serock 2 listopada (sobota) w Chełmży. Pauza: Start Pruszcz.
KLASA A

Tor Laskowice Pomorskie - Kamionka Kamień Krajeński 4:1 (2:0)
Bramki dla Toru:
Grzegorz Sułkowski 2 (23., 44.), Daniel Grzywaczewski (77.), Bartosz Dąbrowski (83.).
Tor: Traczyk, Sulowski, Słaby, Zajchowski (75. Dąbrowski), Ligmanowski, Gładek, Jaśniewski, Grzywaczewski (85. Tatarowicz), P. Smolarz (85. Bogdziński), Sułkowski, Grajewski.
Sparta Przysiersk - Czarni Nakło nad Notecią 0:0
Sparta:
Otlewski, Meger, Orłowski, Gerke, Marian Kasperski, Marcin Kasperski (55. Żochowski), Lonser, Olszewski, Brachucki, Winowiecki (75. Marek), Kulczyk (70. Jackowski).
Fala Świekatowo - Spójnia Białe Błota 2:0 (1:0)
Bramki:
Igor Kucenko (12.), Jakub Jędrzejczyk (70.).
Fala: Araśniewicz, Zakrzewski, Burchardt, Kempa, Szczutkowski, Górny, Zieliński, Jędrzejczyk (75. Węgerski), Kucenko (60. Sijka), Kotlęga, Setlak. JK
Tabela:
1. Tor Laskowice Pom.                   12     34     51-10
2. KS Łochowo                                12    31     34-13
3. Czarni Nakło nad Notecią           12     28    37-18
4. BKS Bydgoszcz                           12     23    26-13
5. Fala Świekatowo                        12     21    22-27
6. Sparta Przysiersk                       12    18     21-18
7. Victoria Koronowo                      12     18    29-25
8. Tucholanka Tuchola                    11     16    43-27
9. Grom Więcbork                           12     16    28-25
10. Kamionka Kamień Krajeński      12     13   16-26
11. Spójnia Białe Błota                     12    10   18-24
12. LKS Dąbrowa Chełmińska          11     7    14-42
13. Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 12      4    6-43
14. Łokietek Wierzchucin Królewski 12     2     9-43
Następne mecze 2-3 listopada: KS Łochowo - Tor Laskowice Pom., Czarni Nakło nad Notecią - Fala Świekatowo, Grom Więcbork - Sparta Przysiersk.