Jak mówi Marcin Tylman z Aktywnych:
- Pomijając techniczny cel pobytu kadrowiczów w Nowem, warto podkreślić, że mieszkańcy po raz pierwszy mieli kontakt z dalekowschodnią egzotyką. - Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, zarówno infrastrukturą hali, jak i organizacją oraz ciepłym przyjęciem przez mieszkańców miasta - zadowolenia nie kryje prezydent IMAF Polska Shihan Piotr Witkowski.
18 i 19 października w Nowem wielkie wydarzenie sportowe - Otwarte Mistrzostwa Europy w Sztukach Walki IMAFE w prawie 120 konkurencjach. Polacy stawią czoła reprezentantom blisko dziesięciu państw. Łącznie na macie swoje umiejętności zaprezentuje około 230 zawodników, w tym wielu utytułowanych mistrzów. Honoru Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” bronić będzie sześciu reprezentantów, którzy wystąpią między innymi w konkurencjach kumie, kata i kenjutsju.
RED

Jak mówi Marcin Tylman z Aktywnych: - Pomijając techniczny cel pobytu kadrowiczów w Nowem, warto podkreślić, że mieszkańcy po raz pierwszy mieli kontakt z dalekowschodnią egzotyką. - Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, zarówno infrastrukturą hali, jak i organizacją oraz ciepłym przyjęciem przez mieszkańców miasta - zadowolenia nie kryje prezydent IMAF Polska Shihan Piotr Witkowski.18 i 19 października w Nowem wielkie wydarzenie sportowe - Otwarte Mistrzostwa Europy w Sztukach Walki IMAFE w prawie 120 konkurencjach. Polacy stawią czoła reprezentantom blisko dziesięciu państw. Łącznie na macie swoje umiejętności zaprezentuje około 230 zawodników, w tym wielu utytułowanych mistrzów. Honoru Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” bronić będzie sześciu reprezentantów, którzy wystąpią między innymi w konkurencjach kumie, kata i kenjutsju.RED