Czas na plebiscyt!

rydzek
13.02.2018 11:38
A A A
Plebiscyt

Plebiscyt (Plebiscyt)

Tradycyjnie już zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy i wyboru ulubionego sportowca minionego roku. Głosowanie potrwa do 23 lutego. Swoich kandydatów można wesprzeć SMS-em oraz kuponem, który drukujemy w papierowym wydaniu naszej gazety


S1 Kacper Śliwa
Karate, Nadwiślańskie Stowarzyszenie "Aktywni z Nowego"
W roku 2017 wywalczył 9 medali, reprezentując Aktywnych na zawodach krajowych oraz międzynarodowych


S2 Katarzyna Chareńska
Karate, Shorin Ryu
II miejsce w mistrzostwach Polski w karate seniorek


S3 Oliwia Poćwiardowska
Karate, kyokushin
Złoto i brąz mistrzostw Polski, powołanie do kadry Polski na mistrzostwa Europy

S4 Aniela Dzedzej
Karate, Yamabushi
W 2017 roku wywalczyła dla klubu 50 medali zawodów rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej

S5 Iga Daszkiewicz
Karate, Yamabushi
W 2017 roku wywalczyła dla klubu 48 medali zawodów rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej

S6 Karolina Ampulska
Boks, Wda Świecie
Brąz OOM, II miejsce w Pucharze Polski, I m w mistrzostwach okręgu

S7 Weronika Balcer
Boks, Wda Świecie
Brąz mistrzostw Polski juniorek indywidualnie i srebro w drużynie, złoto w Pucharze Polski

S8 Jakub Słomiński
Boks, Wda Świecie
Mistrz Polski w grupie młodzieżowej i seniorów, członek kadry narodowej pięściarzy

S9 Tomasz Miloch
Trójbój siłowy
Wielokrotny mistrz i rekordzista Europy i świata w trójboju siłowym

S10 Sebastian Bąk
Zapasy, MLKS Wisła Świecie
Brązowe medale mistrzostw Polski, uczestnik mistrzostw Europy juniorów, kadra Polski

S11 Kamila Pyżewska
Zapasy, MLKS Wisła Świecie
Srebrne i brązowe medale mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski, złoto mistrzostw Zrzeszenia LZS, kadra Polski seniorek

S12 Klaudia Zalewska
Zapasy, MLKS Wisła Świecie
Złote medale OOM, mistrzostw Zrzeszenia LZS i Pucharu Polski kadetek, kadra Polski juniorek młodszych

S13 Krystyna Kuta
Lekkoatletyka, LUKS Serock
Mistrzyni Europy weteranów w maratonie, triumfatorka wielu zawodów biegowych na terenie kraju

S14 Aleksandra Piotrowska
Lekkoatletyka, Wda Świecie
Triumfatorka ogólnopolskich i międzynarodowych Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 60 m

S15 Michał Kulpa
Lekkoatletyka
VII miejsce w igrzyskach olimpijskich głuchych i mistrz Polski w biegu na 800 m

S16 Tomasz Rozumczyk
Lekkoatletyka
VII miejsce w igrzyskach olimpijskich głuchych w rzucie oszczepem, mistrz Polski w rzucie oszczepem i dyskiem

S17 Łukasz Wenerski
Piłka nożna, Wda Świecie
Czołowy piłkarz drużyny seniorów, rywalizującej w III lidze, z zespołem wywalczył Puchar Polski na szczeblu okręgu

S18 Wiktor Pokorowski
Piłka nożna, Wda Świecie
Wraz z zespołem Wdy Solenis Świecie wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15

S19 Julia Wieprzowska
Piłka nożna, Wda/Strażak Przechowo
Czołowa zawodniczka żeńskiego zespołu rywalizującego w ramach rozgrywek III ligi kobiet

S20 Paulina Karczewska
Piłka nożna, Start Pruszcz
Czołowa zawodniczka żeńskiego zespołu rywalizującego w ramach rozgrywek III ligi kobiet

S21 Agata Trybuła
Siatkówka, Joker Mekro Energoremont Świecie
Zawodniczka zespołu rywalizującego w I lidze kobiet, zdobywczyni brązowego medalu w minionym sezonie

S22 Maja Doroszewska

siatkówka, Joker Świecie

udział w ćwierćfinale mistrzostw Polski juniorek, podstawowa zawodniczka reprezentacji na OOM, debiu w I lidze kobiet 

S23. Tomasz Wołoszuk
Siatkówka plażowa
Wielokrotny triumfator turniejów siatkówki plażowej na terenie kraju

S24 Dominik Rubaj
Warcaby, SIN Razem
Uczestnik mistrzostw świata i Europy w warcabach, czołowy zawodnik w Polsce w kategorii do lat 10.

S25 Fabian Spionkowski
Szachy, KSz Gambit Świecie
Mistrz Polski juniorów słabowidzących i niewidomych w szachach aktywnych, uczestnik mistrzostw Europy w szachach szybkich

Jak głosujemy?
Na 10 najpopularniejszych sportowców naszego regionu w roku 2017 głosujemy  do 23 lutego, do godz. 12. Poprzeć sportowców, przyznając punkty, można dwojako.
Kupon
Na stronie trzeciej w wydaniu papierowym gazety " Czas Świecia" drukujemy co tydzień kupon - należy go wyciąć, wypełnić i złożyć (lub przesłać) do redakcji mieszczącej się w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 91. Jedna osoba może dostarczyć nieograniczoną liczbę kuponów. W jednym zgłoszeniu przyznajemy punkty od 10 do 1 na wskazanych przez siebie 10 kandydatów do tytułu Sportowca Roku. Pamiętajcie: tylko w całości wypełnione kupony, które dotrą do nas do 23 lutego do godz. 12 ( również pocztą) będą uznawane za ważne.
SMS
Można głosować też, jak w latach poprzednich, poprzez wysłanie SMS-a na wybranego przez siebie kandydata do tytułu Sportowca Roku 2017. Każda wysłana wiadomość tekstowa będzie traktowana jako przyznanie jednego punktu wybranemu z listy nominowanych. Wysyłamy SMS o treści SWI.symbol przypisany kandydatowi na numer 70068 (koszt całkowity to 62 gr). Przykładowa treść SMS-a - SWI.S1 - oznacza, że głosujący przyznaje jeden punkt kandydatowi nr 1 z listy publikowanej na łamach "Czasu". Jedna osoba może przysłać dowolną ilość SMS-ów w plebiscycie.
Regulamin plebiscytu dostępny jest w redakcji "Czasu".
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
REDAKCJA

PARTNERAMI TEGOROCZNEGO PLEBISCYTU SĄ: 

* Starostwo Powiatowe w Świeciu

* Centrum Kształcenia APIS

Bezpłatne szkoły dla dorosłych, ul. Wojska Polskiego 135B, Świecie

* Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk

Centrum Terapii Manualnej, ul. Jesionowa 4, Świecie

* Park Wodny w Świeciu

Rozrywka i relaks dla całej rodziny, ul. Bydgoska 1, Świecie  

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX