Zaskoczony dziadek Pauliny

rydzek
14.02.2018 16:29
A A A
Dzień babci i dziadka w Świekatowie

Dzień babci i dziadka w Świekatowie (Fot. KP)

W Przedszkolu Samorządowym w Świekatowie dzieci pokazały, co potrafią. Wszystko to dla swoich najukochańszych babć i dziadków.

W grupie "Motylków" do sali wkroczyły dziewczęta z białymi chustami na ramionach, aby dołączyć do chłopców - razem zaprezentowali taniec do piosenki "Perfect" Eda Sheerana. Kolejnym punktem programu był montaż słowno-muzyczny "Na dachu". Były też zabawne wierszyki i piosenki o babciach i dziadkach. Dzieci zaśpiewały znaną piosenkę "Wymarzona", a za chwilę na salę weszły powolnym krokiem "małe babcie", które zaprezentowały równie zabawny taniec.
Przedszkolaki przygotowały również jednemu z seniorów specjalną niespodziankę. Dziadek Pauliny w dniu spotkania obchodził 70. urodziny. Otrzymał od wnuczki laurkę w kształcie serca, a wszyscy na stojąco odśpiewali mu "Sto lat". Wzruszony podziękował serdecznie wszystkim, którzy tak mile go zaskoczyli.
Na zakończenie części artystycznej młodzi aktorzy zaśpiewali babciom i dziadkom "Sto lat", po czym przeszli do stołówki, gdzie rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników tego jedynego w roku spotkania. W rodzinnej atmosferze dzieci wręczyły upominki: laurki oraz świeczniki na podstawie z ziaren kawy. Program przygotowała Danuta Madalińska.
Podobne, miłe uroczystości zorganizowano w trzech pozostałych grupach przedszkolaków.
KP

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX