W wadze 36 kg Ogólnopolskiego Turnieju Młodziczek w Miliczu startowała Agata Mickiewicz z Suplesu Lniano. Do jej kategorii zgłosiły się cztery zawodniczki. Agata spotkała się na macie z Julitą Kucharek z MOSM-u Tychy, Zuzanną Klatą, zawodniczką Mazowsza Teresin, i Anną Starszak z Unii Swarzędz. We wszystkich walkach musiała uznać wyższość rywalek, ale brązowy krążek dostała. Maciej Dallige w kategorii 62 kg zajął siódme miejsce, ale warto podkreślić, że pechowa porażka w ostatniej sekundzie walki pozbawiła go możliwości ubiegania się o medal. Kacper Skibowski w wadze 68 kg zajął dziewiąte miejsce, a Natalia Kierzkowska w 54 kg, nowej dla zawodniczki wadze, 11.

Wisłę Świecie reprezentowała Martyna Radzio, która rywalizowała w kategorii 58 kg. W pierwszej rundzie musiała co prawda uznać wyższość Amelii Rynkiewicz z Olimpii Cieszków, ale później już tylko wygrywała, pokonując kolejno Oliwię Rożek ze Slavii Ruda Śląska i Magdalenę Siedy, zawodniczkę Wiatru Wołów. Ostatecznie też stanęła na najniższym stopniu podium. JAK